PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane    Thu Dec 16, 2010 9:31 pm

Tiranë, 15 dhjetor - Një ndër këngëtaret e reja greke më të njohura, e cila prezantohej si latine, në fakt është me origjinë shqiptare. Zbulimi u bë gjatë një emisioni në televizionin Mega. Eleni Furiera, e cila njihet nga grekët si këngëtare me origjinë amerikano-latine, rezulton se është minoritare (rome) nga Shqipëria. Në emisionin Super Star, një gazetar hulumtues vërtetoi se dokumentet origjinale të Furieres tregojnë se është minoritare nga Shqipëria dhe se ajo e ka ndërruar emrin e saj për të qenë më tërheqëse për publikun.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane    Fri May 18, 2012 7:40 pm

cfare njerezish qe mohojn se edhe kush jan;leje pastaj per te tjerat gjera qe sbohet fjal

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: LIFESTYLE-
Kërce tek: