PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Sat Dec 18, 2010 2:53 am

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?

Une per vete jo po ju ?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Sat Dec 18, 2010 3:24 am

Jo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 30

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Tue Dec 21, 2010 3:23 am

Nese do ishte burri ime po pse jo Razz E nese vetem i dashur sma mer mendja,sepse se di di do shkonin gjerat me vone Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Tue Dec 21, 2010 3:26 am

Erika shkruajti:
Nese do ishte burri ime po pse jo Razz E nese vetem i dashur sma mer mendja,sepse se di di do shkonin gjerat me vone Evil or Very Mad

Po nese do vinte puna te ndaheshit do te te mbete tatuazhi me emrin e tij ..!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 30

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Tue Dec 21, 2010 3:30 am

hahahha po larg qofte me se po martohem per tere jeten jo per gjysmen e saj cheers
Pastaj gjej ndonje burre tjeter po me ate emer une Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Tue Dec 21, 2010 3:33 am

hahahhahah asgje ska te perjetshme ndersa kjo me burrin me emer te njejt me pelqeu shume hahaha

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Fri Jan 21, 2011 3:23 am

Jo i urrej tatuazhat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Mon Jan 31, 2011 1:02 am

Po me gjith qef se shpejti do te bej nje Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Mon Jan 31, 2011 1:05 am

Nora@ shkruajti:
Po me gjith qef se shpejti do te bej nje Wink

Do behemi kurioz ta shohim tatuazhin qe do e besh Laughing

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Mon Jan 31, 2011 1:36 am

Mondi shkruajti:
Nora@ shkruajti:
Po me gjith qef se shpejti do te bej nje Wink

Do behemi kurioz ta shohim tatuazhin qe do e besh Laughing


hahahaahahahah po po pa tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Fri May 18, 2012 1:05 am

nese do ishte burri im po;por keshtu jo sepse nuk i dihet sesi do shkojn punet

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   Mon May 21, 2012 2:13 am

Jo asnjeher , se nuk i dihet si do vente puna pastaj po u ndava ta mbaja emrin e saj si tatuazh e pamundur

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: