PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani    Sun Dec 19, 2010 10:20 pm

Londër, 20 dhjetor – Dymbëdhjetë persona janë arrestuar sot gjatë një operacioni të madh anti-terrorist, ka njoftuar policia e West Midlands.

Ata u arrestuan me dyshimin për kryerje, përgatitje apo nxitjen e akteve terroristeve në Britani të Madhe, raporton BBC.

Të dyshuarit, të moshës midis 17 dhe 28 vjet, u arrestuar nga oficerë të paarmatosur.

Policia po bastis tani shtëpitë e të dyshuarve dhe adresa të tjera

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani    Fri Jun 08, 2012 8:50 pm

sa mire te tille njerez burgun rrezikojne

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: LAJME NGA BOTA-
Kërce tek: