PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thenie Interesante

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Thenie Interesante   Mon Dec 20, 2010 11:05 pm

Kur ndalet rryma fëmijët shkaktojnë aksidente, ndërsa aksidentet në errësirë shkaktojnë fëmijët

Paramendoni sikur të mos kishim pasur situata hipotetike.

Depresioni është vetëm zemërimi, pa asnjë entuziazëm.

Çdokush mund të lë duhanin, mirëpo duhet të jesh një burrë i vërtetë për të luftuar kancerin.

Drita udhëton më shpejt se zëri. Kjo është arsyeja pse disa njerëz duken të kthjellët para se ju ti dëgjoni ata duke folur.

Uraganet janë si gratë: ato vijnë, të egra dhe të fuqishme, por kur ato ikin, e marrin shtëpinë dhe tërë pasurinë tënde me vete..

Do të doja ta takoja personin i cili e shpiku seksin, dhe të shoh se çfarë është duke punuar tani.

Të vjedhësh një ide nga një person është plagjiaturë. Të vjedhësh ato nga shumë njerëz, quhet hulumtim.

Internet ... është një vend ku gratë janë burra dhe djemtë 12 vjeçar janë agjentë të FBI-së

Mendoja se isha një person i pavendosur, por tani unë nuk jam aq i sigurt për këtë.

Mos pi ujë – sepse peshqit bëjnë seks në të

Nëse vegjetarianët hanë vetëm pemë dhe perime, atëherë pyetja është se çka hanë ata që janë humanitar?

Kurrë mos i beso dikujt që derdh gjak për shtatë ditë, dhe nuk vdes...

Nëse paraja nuk del prej drurit, atëherë pse bankat kanë degë?

Ai që qesh i fundit ndoshta nuk e merr vesh shakanë Smile


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Thenie Interesante   Sat May 19, 2012 6:39 pm

qenkan edhe disi humoristike pervecse interesante keto thenie

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Thenie Interesante
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: HUMORI-
Kërce tek: