PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm   Fri Jan 14, 2011 1:03 am

Liverpool synon rikthimin e Zarates në Premier League, përkatësisht dëshiron t’a bëjë partner të fortë me Torresin.

Klubi Anglez do t’i ofrojë Lazios rreth 14 milion Funta, pasi që janë të vendosur për t’a gjetur partnerin ideal të Fernando Torresit në sulm.

Zarate është i njohur në Angli për huazimin e suksesshëm të kaluar në Birmingham City vitin 2008, duke shënuar katër gola edhe pse Birmingham ra nga liga atë vit.

Zarate ka shkëlqyer me Lazion 18 muajt e fundit, duke u bërë lojtari kryesor tek ekipi kryeqytetas i Italisë.

Aftësia e tijë për të asistuar e ka shtyrë Liverpoolin të interesohet për lojtarin në fjalë dhe mendojnë se dyshja Zarate-Torers do të funksiononte deri në perfeksion.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
 
Liverpool e gjen partnerin e Torres në sulm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: