PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 35

MesazhTitulli: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Thu Jan 27, 2011 10:20 pm

A mendoni se nje mashkull apo femer mund te dashuroje dy persona ne te njejten kohe?

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Mon Jan 31, 2011 2:22 am

Mendimi im esht Jo mund te ndodh njerin e dashuron kurse tjetrin e dashuron per ndo nje intres...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Mon Jan 31, 2011 2:32 am

mendoj se njerin mund ta dahsurosh me te vertet ndersa tjetrin mund vetem ta simpatizosh.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Sun Mar 20, 2011 12:49 am

ncuk dashuri ska dyher..vetem luatje ndjenjash ata jan...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Mon Mar 28, 2011 12:15 am

Gjithçka mund te ndodhe. Mund edhe ti dashurosh dy persona njëkohësisht . Po sheh njeri gjithçka sot Exclamation

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Tue Mar 29, 2011 6:30 am

Mondi shkruajti:
Gjithçka mund te ndodhe. Mund edhe ti dashurosh dy persona njëkohësisht . Po sheh njeri gjithçka sot Exclamation
ndoshta njeren e dashuron e tjetren e simpatizon...se ndrysh sban :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 30

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Sat Apr 02, 2011 1:00 am

pfffff ka ca budallenj te zgjuar ka Razz
Jo sma mer menja zemra ka vend vetem per 1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Sat Apr 02, 2011 1:02 am

Erika shkruajti:
pfffff ka ca budallenj te zgjuar ka Razz
Jo sma mer menja zemra ka vend vetem per 1

Eshte veshtire te jesh budalla i zgjuar , po mendoj se mashkulli dashuron edhe tre persona njekohesisht hahha

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 30

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Sat Apr 02, 2011 1:13 am

po pra ju jeni te zgjuar nrm edhe "budallenj" he mos qaj tani se vete e kerkove lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Sat Apr 02, 2011 1:16 am

Erika shkruajti:
po pra ju jeni te zgjuar nrm edhe "budallenj" he mos qaj tani se vete e kerkove lol!

hahhaha o drec e kemi zemren e madhe neve , ka vend shume aty se sjemi budallenj Zemra

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 30

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Sat Apr 02, 2011 1:18 am

ku keni zemer ju re ju keni gure Twisted Evil
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Wed Nov 09, 2011 9:31 am

Jo nuk mundesh,,une se besoj

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Thu Nov 10, 2011 10:59 pm

Smund ti dashurosh dy persona. Po mund ti pelqesh dy persona , njerin mund ta dashurosh aty tjetrin ta simpatizosh .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Wed Nov 16, 2011 5:48 am

JO JOOOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Fri Jan 06, 2012 4:19 am

Varet nga gjendja emocionale e njeriut,une asnjehere nuk do taq zevwendesoja njeriun e zemres me dike tjeter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Fri Jan 06, 2012 4:31 am

dy kunguj nen nje sqetull nuk mbahen

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Fri Jan 06, 2012 4:33 am

une e hodha gurin dhe si gjithmone mua me bie kokes
jam menduar duke lexuar pergjigjet tuaja dhe jane interesante.
dikush qe ka qene ne nje situate te tille mund te dije te flase me mire por mendime jep gjithkush.une nuk kam dashuruar ndonjehere dy persona mgjth dikush me eshte betuar qe ndjente njekohesisht per dy femra.ndjehej i mallkuar dhe pyeste cfare i kishte bere zotit ta denonte kaq rende pasi dashuronte me gjithe shpirt dy femra dhe i duhej te zgjithte,por nuk donte te hiqte dore nga asnjera.
Nuk e di,mbase mund te ndiesh njekohesisht per dy persona por ndjenja te ndryshme pasi secili te transmeton emocione te natyre e te nje intesnsiteti te ndryshem.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Fri Jan 06, 2012 9:20 am

Une nuk do kisha mundur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    Thu May 17, 2012 11:59 pm

jo;sepse zemra dashuron nje;ndersa impulsi pelqen nje;zemra don nje dhe vetem nje.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mund te dashurosh njekohesisht dy persona?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: