PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C fare simbolizon nje puthje per ju

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: C fare simbolizon nje puthje per ju   Mon Jan 31, 2011 1:06 am

C fare simbolizon nje puthje per ju...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Mon Jan 31, 2011 2:15 am

Ndjenja, dashuri , emocione qe smund te pershkruhen. Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Sun Mar 20, 2011 12:50 am

Mondi shkruajti:
Ndjenja, dashuri , emocione qe smund te pershkruhen. Very Happy
eh dee...spo epershkruaj asun :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Wed Nov 09, 2011 9:36 am

Puthja ka g'dhendur buzet.(Xoxa)


Puthjet jane lajmetaret e zemres.(MIdeltoni)Momenti me i bukur ne dashuri,qe vertete na deh,eshte hyrja: puthja.(Zheraldi)Duhet ditur se puthja e pare nuk jepet me buze,por me sy.(T Bernardi)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Thu Nov 10, 2011 10:57 pm

Laksi shkruajti:


Momenti me i bukur ne dashuri,qe vertete na deh,eshte hyrja: puthja.(Zheraldi)

Sa e embel eshte puthja

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Thu Nov 17, 2011 10:03 am

E embeL si mjaLta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
xixillonja
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/01/2011
Postime Postime : 34
Vendodhja Vendodhja : Ne zemren tende

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Fri Nov 18, 2011 4:26 am

fillimin e dashurise
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Tue Nov 22, 2011 10:36 am

Puthja deshmon dashurin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Sun Dec 04, 2011 10:11 pm

Simbolizon shume gjera , dashurine , pelqimin , terheqjen , simpatine etj etj

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Wed Dec 07, 2011 6:43 am

Per mua simboLizon dashurin,,pasionin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Mon Dec 26, 2011 4:22 am

dashuri dhe p asion...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Mon Dec 26, 2011 8:31 am

Knaqesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Fri Dec 30, 2011 11:25 pm

Pak si pyetje adoleshentesh gjithsesi po i pergjigjem shkurt....Puthja eshte menyra me e bukur per te shprehur ndjenjat atij qe dashuron...Mjet i pasionit...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Mon Jan 02, 2012 3:41 am

Eshte nje bashkim buzesh,,ku me ane te saj ndjen knaqesi Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Fri Jan 06, 2012 3:49 am

Nje puthje per mua simbolizon nje emocion qe mundesh me ia shpreh dashurine nje personi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Fri Jan 06, 2012 3:53 am

terheqje ndaj dikujt, nje menyre simbolike per tja treguar atij se e plq!Mardhenia me nje ndjesi brenda vehtes mund te intrepetohet edhe nepermjet nje puthje, por duhet te ndajme menyren e puthjes dhe intesitetin e saj..e para permban brenda saj edhe miqesi dhe shoqeri dhe ndjenje, kurse e dyta permbledh nje madhesi ndjenje te shperbere ne nje puthje qe madhesia e gojes percjell me shume dashuri rrenqethese...nje puthje per mendimin tim eshte nje funksjonim perfekt i organeve te nje organizmi qe e perjeton me epsh kete puthje..

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Fri Jan 06, 2012 9:33 am

Shume dashuri ndaj dy te dashurave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   Thu May 17, 2012 11:56 pm

shprehja e dashurise,e emocionit te momentit

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C fare simbolizon nje puthje per ju   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
C fare simbolizon nje puthje per ju
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: