PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ja kini falur zemre ndonje personi?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: A ja kini falur zemre ndonje personi?    Mon Jan 31, 2011 1:39 am

Po ti kisha 2 sdo ngurroja... por meqe kam 1 .. Sdo ja fali askujt Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    Mon Jan 31, 2011 1:50 am

Njeher ia kam falur dhe jam penduar shume. Se zemra nuk i falet askujt.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    Sat Apr 16, 2011 9:42 am

ajam kam fal....zemren ? thojn se kur e dashuron diken met vertet sinqerisht ja fal cdo gje....e kur elendon Ate met vlershem qe ja dhuron eshte mekat me imadh....Leider...jeta i ka do qaste qe na lendon edhe kur duhet te jemi te lumtur me ate qka falmi apo na falin...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    Wed Nov 09, 2011 9:39 am

Jo akoma s'ja kam faLur askuj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    Thu Nov 10, 2011 9:45 pm

Ja kam falur , po ma ktheu prape.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    Wed Nov 16, 2011 5:44 am

Akoma askuj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    Fri May 18, 2012 12:16 am

jo nuk jam kam falur;ndoshta mund tja kem marr mendjen naj burrelsi;por per te falur jo

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    Fri May 18, 2012 12:18 am

Simpatikja shkruajti:
jo nuk jam kam falur;ndoshta mund tja kem marr mendjen naj burrelsi;por per te falur jo

Po ty askush sta ka marre as mendjen as zemren ??

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ja kini falur zemre ndonje personi?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ja kini falur zemre ndonje personi?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: