PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM)   Mon Jan 31, 2011 10:39 am

Fitorja në fushën e Werder Bremen me rezultatin 3-1 nuk ka qetësuar situatën tek Bayern Munchen. Provë për këtë është debati i ashpër që ndodhi midis Arjen Robben dhe Thomas Muller në fushën e lojës.

Robben goditi me grusht në fytyrë futbollistin gjerman dhe ishte ndërhyrja e menjëhershme e lojtarëve të tjerë të Bayern që qetësoi situatën.

Duket se Robben nuk e ka pritur mirë një gjest ironik të Muller pasi hollandezi goditi keq një goditje dënimi që kërkonte ta ekzekutonte gjermani.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bayern Munchen, Robben godet me grusht Mullerin (FOTO LAJM)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: