PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit   Mon Jan 31, 2011 8:39 pmLiverpool, 31 janar - Pak minuta pasi klubi nga “Anflid”, konfirmoi se ka arritur marrëveshje me Chelsean për transferimin e sulmuesit Fernando Torres, tifozët e irrituar nga ky veprim kanë djegur para stadiumit të Liverpoolit, fanellën me numër 9 të lojtarit spanjoll.Indeksonline citon mediat të kenë thënë se Torres nuk ka respektuar së pari klubin por as tifozët qe siç than ata, iu i kanë gjetur në momentet të vështira duke i dhënë përkrahje. Torres ka kaluar te Chelsea, për një shumë të madhe prej 50 milionë funtash angleze.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Tifozët e Liverpoolit djegin fanellën e Torresit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: