PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger beson në eliminimin e Barcelonës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Wenger beson në eliminimin e Barcelonës    Thu Feb 17, 2011 11:06 pm

Londër, 17 shkurt - Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka deklaruar se Barcelona vazhdon të jetë favorite për të arritur në çerekfinale, pavarësisht fitores befasuese 2-1 në rrethin e parë.
Por, ai është optimist se ekipi i tij mund të kompletojë fitoren në Nou Camp më 8 mars, pas marrjes së një goli në Emirates, transmeton BBC.
“Barcelona vazhdon të jetë favorit. Por, ne e dimë se mund t’i mundim. Këtë nuk e kemi ditur vitin e kaluar”, tha Wenger.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Wenger beson në eliminimin e Barcelonës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: