PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Torres: Kam nevojë për një gol

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Torres: Kam nevojë për një gol    Sat Mar 05, 2011 9:49 pm

Sulmuesi i Chelseat, Fernando Torres është ende pa gol në fanellën e Bluve, ndërsa ka vendosur që t’i japë fund tabusë duke filluar nga ndeshjet e ardhshme.

“Unë e di se këtu jam për të shënuar gola”.

“Kjo është puna e një sulmuesi, kështu shpresoj se mund ta shënoj golin e parë dhe jam i sigurt se do të jetë i pari ndër shumë të tjerë”, ka thënë spanjolli.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Torres: Kam nevojë për një gol
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: