PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

MesazhTitulli: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Tue Apr 05, 2011 12:14 am

Do te lenit gjithcka per njeriun qe doni,vetem per te qene me ate?

Une do mendoja gjat per ket dhe skam pergjigje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 30

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Tue Apr 05, 2011 1:23 am

Veshtire eshte,por po ta mendosh gjate nese nuk shkon me te asnjehere ske per ta pare veten te lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Tue Apr 05, 2011 1:25 am

mendoj se nuk ia vlene te braktisesh cdo gje se ndoshta me vone ste hecen mire dashuria dhe mbet pa asgje.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 30

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Tue Apr 05, 2011 1:27 am

eci nuk eci mire Mondi,mjafton qe sdo te behesh pishman me vone pse nuk shkova me te.Askush nuk e din se si do shkojne gjerat per me mire mendon cdo kush
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Tue Apr 05, 2011 1:30 am

Erika shkruajti:
eci nuk eci mire Mondi,mjafton qe sdo te behesh pishman me vone pse nuk shkova me te.Askush nuk e din se si do shkojne gjerat per me mire mendon cdo kush

Pajtohem me ty Erika. Eshte zgjedhje shume e veshtire kjo , sdo doja ta provoja asnjeher .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Thu Apr 07, 2011 11:02 am

Jooooooo kush te don aman me te vertet ne ditet e sodit (Besnike Banu Bes Mos i ze kujt Wink)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Thu Apr 14, 2011 10:20 pm

ethem troq...joee se sja vlen sepse ai qe ne edojm kurr sdo braktis per ne cdo gje ...eshte shum e qart..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Fri Apr 29, 2011 12:48 am

Memories shkruajti:
ethem troq...joee se sja vlen sepse ai qe ne edojm kurr sdo braktis per ne cdo gje ...eshte shum e qart..

Po te jete dashuri e vërtet edhe mund te ndodhe pse jo!! Çdo gjë është e besueshme.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Sun May 01, 2011 8:03 am

sigurisht,por vetem nese me do sa e dua nese jo nuk do le gjithcka per te.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Wed Nov 09, 2011 9:38 am

Po do i braktisja te gjitha vetem e vetem te isha me dashurin e jetes sime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Thu Nov 10, 2011 9:46 pm

Ja vlen te besh shume gjera, vetem e vetem te jesh i/e lumtur.

Them se po do e beja.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Wed Nov 16, 2011 5:44 am

Po do e beja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    Fri May 18, 2012 12:15 am

Do te beja gjithshka vetem per te qene pran atij qe dua me gjith shpirt;sepse ai esht jeta per mua dhe jo fjalet e botes.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do të "braktisnit" gjithçka vetëm për të qënë me atë që doni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: