PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   Tue Apr 19, 2011 4:52 am

Si mendoni ju.... jipni mendimet e juaja....bised te kendshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   Wed Apr 20, 2011 12:26 am

Mendoj se asnjeher smund te mbetesh shok me dike qe ke qene i/e dashuruar dhe te ndare. Ky eshte mendimi im .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   Thu Apr 21, 2011 1:22 am

Po mor ska problem une njof shume qe kan prap kontak me ish te dashurin/en
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   Thu Apr 21, 2011 11:58 pm

Kontakt mund te kenë por raportet sjane me si shoqëri e mire.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   Thu May 19, 2011 3:08 am

kurre....per mendimin tim kurre

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   Fri May 18, 2012 12:41 am

un nuk do ta mbaja kurre per mik cunin qe kam dashur;sepse do ndihesha keq nese e shihja pran dikujt tjeter

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A Mund te mbesin shok dy te ndar nga dashuria....?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: