PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuri e heshtur...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Dashuri e heshtur...   Tue Apr 19, 2011 4:54 am

Keni dashuruar ndonjerhere pa e shprehur kete dashuri,si jeni ndier dhe
cfare mendoni per kete ndjenje ?

bised te kendshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur...   Thu Apr 21, 2011 11:15 pm

Hmmm , e kam provuar këtë ndjenje , është interesante ta dashurosh dike dhe te mos marrësh guximin te shprehesh dashurinë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur...   Sun May 08, 2011 1:51 am

edhe une e kam provuar kete ndjenje dhe po e provoj ne kete jete.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur...   Fri May 18, 2012 12:54 am

e po e provoj;e shoh,me veshtron nuk kam guxim qe ti them te dua;por e mori ai guximin dhe e di qe me do me an te shenjave qe me ka treguar e fjaleve qe me thote

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashuri e heshtur...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: