WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 iPhone 5 do të paraqitet në treg gjatë shtatorit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

iPhone 5 do të paraqitet në treg gjatë shtatorit Empty
MesazhTitulli: iPhone 5 do të paraqitet në treg gjatë shtatorit   iPhone 5 do të paraqitet në treg gjatë shtatorit EmptyThu Apr 21, 2011 2:06 am

iPhone 5 sipas disa raporteve të reja do të paraqitet në muajin shtator, dhe duket se do të ketë një procesor më të shpejtë por megjithatë do të ruaj dizajnin e njëjtë.

Reuters raporton se burime të afërta me ngjarjen kanë konfirmuar se prodhimi do të fillojë në korrik dhe se iPhone 5 mund të paraqitet në shtator. Ky natyrisht është një lajm i keq për ata që presin që iPhone 5 të lansohet në Konferencën Botërore të Zhvilluesve në muajin qershor, por megjithatë është më optimist se një raport i publikuar nga Avian Securities që theksonte se iPhone 5 mund të mos lansohet deri në vitin 2011.

Sipas Apple Insider, raporti në përgjithësi konfirmon atë që ka thënë analisti Ming-Chi Kuo me Concord Securities në lidhje me momentin e lansimit. Kuo gjithashtu tha se iPhone 5 do të ketë një kamerë 8 megapikselëshe dhe një dizajn të përmirësuar të antenës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
iPhone 5 do të paraqitet në treg gjatë shtatorit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Thyhet rekordi për puthjen më të gjatë
» Shakira, gjatë verës koncert në Prishtinë
» As seksi më i gjatë nuk zgjat më shumë se 12 minuta!
» iPhone 5 në shitje më 1 tetor

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) FORUMI SHKENCOR (¯`♥´¯) :: INFORMATIKË-
Kërce tek: