PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 thashetheme per politiken...........................................

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: thashetheme per politiken...........................................   Sun May 08, 2011 1:10 am

Kur Tosi u nda se u lidh me ate kukllen e re, dolen llafe se dhe Liro me Moniken ishin prane divorcit... (thashethem i vjeter ky)

Na ne i tjeter: Thone se Sala nuk e ka keq me Zhozin. Normalisht baca Sale nuk toleron femra ti pine duhan ne zyre, por vetem Zhozi eshte pare ta shkele kete rregull kembe mbi kembe! (kete nuk e besoj shume, po po e transmetoj sic i ka hije thashethemit)

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: thashetheme per politiken...........................................   Fri May 18, 2012 7:25 pm

kam degju se edi rama esht biseksual

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
thashetheme per politiken...........................................
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: THASHETHEME-
Kërce tek: