PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????

Shko poshtë 
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Sun May 08, 2011 6:02 am

SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Mon May 09, 2011 9:39 pm

Njeher do me vlonte gjaku , hmmm se di cfar do beja ne momentin e pare , po ndoshta do dilja pa bere ze fare dhe me vone do zgjidhja problemin .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Tue May 10, 2011 1:23 am

Mondi shkruajti:
Njeher do me vlonte gjaku , hmmm se di cfar do beja ne momentin e pare , po ndoshta do dilja pa bere ze fare dhe me vone do zgjidhja problemin .
vertet me vone do e zgjidhje dhe do ikje pa bere ze??nuk e besoj .....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Wed May 11, 2011 8:58 am

valla me bo me zon me mir te ben vet vrasje ose do tja thej gjith qka qka esht ne tavolin per koken e ti Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Thu May 12, 2011 2:06 am

te njejten gje do te beja dhe une do ta ofendoja ne publik ose do ta qelloja..

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Thu May 12, 2011 11:22 pm

Eheee sa gjake nxehta jen femrat . Veprojne pa menduar mire Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 1:28 am

pse ju mashkujt nuk e beni te njejten gje si ne femrat ai jeni edhe me gjak nzet se ne femrat ju bile tash kove te fundit jeni bo pak demokret ju mashkujt se valla per para jav keni pru femrav shpirtin tash shyqyr po bojm qka po dojm Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 1:34 am

@Nora@ shkruajti:
pse ju mashkujt nuk e beni te njejten gje si ne femrat ai jeni edhe me gjak nzet se ne femrat ju bile tash kove te fundit jeni bo pak demokret ju mashkujt se valla per para jav keni pru femrav shpirtin tash shyqyr po bojm qka po dojm Razz

Edhe ne jemi gjak nxehte po nuk veprojme menjehere ashtu . Mendojm njeher dhe e zgjidhim problemin ne menyren me te mire .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 2:22 am

Mondi shkruajti:
@Nora@ shkruajti:
pse ju mashkujt nuk e beni te njejten gje si ne femrat ai jeni edhe me gjak nzet se ne femrat ju bile tash kove te fundit jeni bo pak demokret ju mashkujt se valla per para jav keni pru femrav shpirtin tash shyqyr po bojm qka po dojm Razz

Edhe ne jemi gjak nxehte po nuk veprojme menjehere ashtu . Mendojm njeher dhe e zgjidhim problemin ne menyren me te mire .
ju meshkujt nuk prisni sqarime por direkt kercet grushti filloni me sharje e shume e shume te tjera.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 2:23 am

Po mundohem te tregoj se meshujt sjane te ashper por spo mundem hahha. Sdo pritja as nje as dy do ta qkyeja aty per aty .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 2:25 am

Mondi shkruajti:
Po mundohem te tregoj se meshujt sjane te ashper por spo mundem hahha. Sdo pritja as nje as dy do ta qkyeja aty per aty .
e shikon qe e the vete qe nuk permbaheni dot.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 2:27 am

Po e thash se provova te them se sjemi keshtu po su permbajta dot hahha

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 2:29 am

Mondi shkruajti:
Po e thash se provova te them se sjemi keshtu po su permbajta dot hahha
ketu doja te arrija hahahahahahahahahahahahha Luleee

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 2:30 am

Ehh arrite aty , po edhe une mendoj se me keq reagoni ju femrat se ne meshkujt

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 9:36 am

Sa mendojm se do reagojm qetë e do e kuptojm se s'ja vlen t'merresh me nje te tillë por kot! Jemi shqiptar na vlon gjaku papritmas, pastaj gjakuu deri te gjurii behet! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 13, 2011 10:32 pm

DitTixX shkruajti:
Sa mendojm se do reagojm qetë e do e kuptojm se s'ja vlen t'merresh me nje te tillë por kot! Jemi shqiptar na vlon gjaku papritmas, pastaj gjakuu deri te gjurii behet! Very Happy
Do ta dish nga vij? Nga nje vend qe quhet Shqiperi. Nje vend qe shquhet per trimeri... Aty ku gjaku nuk falet,

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 18, 2012 12:44 am

do kerceja edhe un me dike tjeter;prej inati do i afrohesha sa me shum atij tjetrit qe ta beja xheloz karafilin tim

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   Fri May 18, 2012 12:45 am

Simpatikja shkruajti:
do kerceja edhe un me dike tjeter;prej inati do i afrohesha sa me shum atij tjetrit qe ta beja xheloz karafilin tim

Duke u munduar ta besh xheloz karafilin mund te dashurohesh me ate tjetrin Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: