PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Adelina Ismaili koncert në New York

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Adelina Ismaili koncert në New York    Mon May 16, 2011 8:35 pmAdelina Ismajli. e cila kohëve të fundit ishte përqendruar më shumë të fillojë karrierë në Evropë, thuhet se ajo ia ka mësy Amerikës, ku pritet të zhvillojë një koncert.

Eventi do të zhvillohet në qytetin e New Yorkut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në një sallë ku mbajnë koncerte vetëm yjet e njohura botërore.

A është e mundur që për Adelina Ismajlin, si edhe për 50 Cent apo Rihanna e Sir Paul McCartney të përkujdeset e njëjta kompani botërore? Këtë sigurisht e konfirmon publiciteti i koncertit në Nju Jork, ku qartë shihet se Adelina do jetë hiç më pak se në “Highline Ballroom”, vend ku këta yje botërorë që përmendëm kanë kënduar më parë”, citon “Panorama”.

Sipas medieve, këngëtarja Adelina Ismalili pas gjithë kësaj heshtje ajo pritet të sjellë një befasi për fansat e saj.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Adelina Ismaili koncert në New York
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: