PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A e meriton suksesin?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: A e meriton suksesin?!   Sat Aug 13, 2011 10:04 pmSabina Dana është shfaqur para pak kohësh në skenat shqiptare, dhe ka realizuar disa klipe. Nuk është vlersuar nga publiku si një këngëtare me vokal, por si një femër simpatike për video. Sabina vazhdon të realizojë video për të fituar tregun dhe zemrat e publikut.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 27

MesazhTitulli: Re: A e meriton suksesin?!   Tue Aug 16, 2011 6:42 am

Te na muzika Kqyret nuk ngohet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A e meriton suksesin?!   Thu Aug 18, 2011 11:25 pm

DitTixX shkruajti:
Te na muzika Kqyret nuk ngohet.

Nuk i ben shume pershtypje nese nuk dine te kendoje , me rendesi te kete nje trup te bukur dhe te dale gati e zhveshur para publikut.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e meriton suksesin?!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A e meriton suksesin?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: