PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën    Thu Aug 25, 2011 9:51 pmErnest Duka, i njohur Stine, ka konfirmuar për “Express” se është në lidhje dashurie me reperen nga Tetova, Vlora Islami, e njohur me emrin artistik si Lil Vlora.

“Patjetër që jam në lidhje me të. Madje këtë do ta bëjë publike të shtunën në njërën nga gazetat e Tiranës, ku do kem një intervistë”, ka thënë Stine.

Këngëtari nga Shqipëria njihet me bashkëpunimet e tij me këngëtarë si Ingrid Gjoni, Tingulli i 3nt, Big Basta, e të tjerë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Stine në lidhje dashurie me Lil Vlorën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: