PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive    Thu Sep 29, 2011 7:33 pmJehona Sopi ka kurorëzuar lidhjen e saj dashurie prej pesë vjetësh, me anë të një dasme private dhe muaji të mjaltit në Las Vegas, të cilës i ka shtuar një ceremoni martesore në Hawaii.

Ceremonia martesore super private e këngëtares kosovare me drejtorin e një prej bankave kosovare Lavdim Koshutova është mbajtur në Hawaii larg syrit të mediave dhe publikut. Ishte kjo një martesë tipike e stilit të yjeve hollywoodiane, pa kurrfarë shenje të traditave shqiptare. Telegrafi ka siguruar disa foto nga kjo martesë. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Martesa e Jehona Sopit, foto ekskluzive
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: