PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Labi paralajmëron albumin e ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Labi paralajmëron albumin e ri   Fri Oct 07, 2011 8:42 pmKëngëtari Labinot Tahiri çdo ditë e më shumë po arrin suksese në fushën e këngës dhe cilësohet në mesin e këngëtarëve që fitojnë shumë nga ky profesion. Andaj kjo e bën që të mos ndalet së realizuari projekte të reja. Ai tregon se është duke e përgatitur një këngë të re e cila do të jetë pak më ndryshe.

“Jam duke e realizuar një këngë të re, e cila është më ndryshe, është më ritmike dhe e ka punuar Avni Qaili. Pres që adhuruesit e mi ta pëlqejnë edhe këtë këngë timen të cilën do ta emëroj gjatë këtyre ditëve”, ka thënë ai për “Zërin”. Labi është në përgatitje edhe të albumit të ri, dhe kjo këngë që do ta lansojë tani thotë se do të jetë pjesë e albumit.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
 
Labi paralajmëron albumin e ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: