WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Lichtsteiner: Do ta mposhti Xhemailin

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 40

Lichtsteiner: Do ta mposhti Xhemailin  Empty
MesazhTitulli: Lichtsteiner: Do ta mposhti Xhemailin    Lichtsteiner: Do ta mposhti Xhemailin  EmptyThu Nov 03, 2011 10:52 pm

Mbrojtësi i Juventusit, Stephan Lichtsteiner, mezi pret ndeshjen e vikendit kundër Napolit në Serie A, por ka paralajmëruar se kjo nuk do të jetë një sfidë e lehtë për Zonjën e Vjetër.

Zvicerani do të vizitojë disa miq të tij në stadiumin San Paolo, pasi do të ketë përballë dy bashkëlojtarët e përfaqësueses së Zvicrës, shqiptarin Blerim Dzemaili dhe turkun Gokhan Inler, të cilët luajnë për Napolin.

“Ne e dimë se të dielën mbrëma do të jetë tepër vështirë. Ne do të përballemi me ekipin më të fuqishëm, por ne jemi në formë dhe shpresojmë të jemi në gjendje të luajmë mirë dhe të nxjerrim pikë”.

“Më jep kënaqësi të luaj kundër bashkëlojtarëve të mi si Inler dhe Xhemaili. Megjithatë fitorja është e gjitha çfarë më intereson”, ka thënë Lichtsteiner.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 28

Lichtsteiner: Do ta mposhti Xhemailin  Empty
MesazhTitulli: Re: Lichtsteiner: Do ta mposhti Xhemailin    Lichtsteiner: Do ta mposhti Xhemailin  EmptyFri May 18, 2012 7:47 pm

normale edhe juventusit bravo i qofte;sa me behet qejfi qe milani edhe interi humbi kampionatin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lichtsteiner: Do ta mposhti Xhemailin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: