PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjyste Vulaj këngëtarja më e pasur shqiptare?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Gjyste Vulaj këngëtarja më e pasur shqiptare?   Thu Nov 03, 2011 11:50 pmKëngëtarja shqiptare nga Mali i Zi Gjyste Vulaj bën pjesë tek këngëtaret shumë të pasur. Sipas asaj që vetë këngëtarja tregon, besohet se ajo është më e pasura pasi deri më tani nuk kemi dëgjuar të ketë më të pasur.

“Sa i përket gjendjes financiare, unë kam hotel, restorant dhe një shtëpi të madhe në Gjermani. Kam gjithashtu shtëpi në Tuz dhe një vilë në Ulqin, e po ashtu kam investuar edhe në patundshmëri të tjera, pra kam siguruar një të ardhme të bukur, kuptohet nëse më premton shëndeti i mirë”, ka thënë këngëtarja.

Një javë më parë, Gjyste Vulaj, e cila është e martuar dhe ka një vajzë ishte pjesëmarrëse në spektaklin “Zhurma Show Awards”, që mbahet çdo vit në Prishtinë, ku spikati për veshjen e saj, gjë që bëri që shumë të thoshin se Gjystja kishte ngatërruar këtë ceremoni me festën e Halloween-it
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Gjyste Vulaj këngëtarja më e pasur shqiptare?   Fri Nov 04, 2011 12:19 am

me shume njerzit shkojne me pa se me degju Gjysten neper koncertet e saja. Po hallall per pasurine qe e ka ba.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Gjyste Vulaj këngëtarja më e pasur shqiptare?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: