PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Urime Festa e Kurban Bajramit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Urime Festa e Kurban Bajramit   Fri Nov 04, 2011 11:38 pm

Të gjithë besimtarëve të fesë Islame ju uroj festen e Kurban Bajramit, duke uruar qe harmonia, gëzimi dhe begatia te ju shoqëroj ne familje , pune dhe kudo tjetër.

GËZUAR.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Urime Festa e Kurban Bajramit   Sun Nov 06, 2011 9:57 am

Gezuar dhe nga une kurban bajramin per gjithe besimtaret musLiman...Duke uruar qe gezimi dhe Lumturia te trokasi gjithmon ne zemrat dhe shtepit e tyre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Urime Festa e Kurban Bajramit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: