PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin    Tue Nov 08, 2011 2:34 amAjo ishte më e përforlua ditëve të fundit nëpër mediat shqiptare. Rritja e gjoksit nga këngëtaret është gjë e zakonshme, mirëpo zvogëlimi është gjë jo normale dhe këtë u spekulua se e bëri këngëtarja nga Shqipëria.

Disa foto të Çiljetës të bëra në SHBA kanë shtyrw mediat shqiptare të besojnë se këngëtarja ka zvogëluar gjoksin. Megjithatë, ajo i ka mohuar këta zëra.

“Format e mia të mira nuk vijnë nga operacionet plastike, por i jam përvjelur palestrës. Sa i përket zvogëlimit të gjoksit, besoj se do ta bëj pasi të bëhem nënë”, theksoi ajo.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

MesazhTitulli: Re: Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin    Tue Nov 08, 2011 1:03 pm

Smile Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Çiljeta: Nuk e kam zvogëluar gjoksin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: