PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Tue Dec 14, 2010 10:55 pm

Ju besoni se fati juaj eshte i shkruar ? Besoj se njofim shum qifte te njohjes se tyre shum interesante ! po ju si mendon eshte i shkruar fati i njeriut nga Zoti,apo vete njeriu udheheq fatin si te doj?

Une per vete mendoj se eshte e shkruar nga zoti , po duhet edhe vet ta gjesh fatin .

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 30

MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Wed Dec 15, 2010 2:07 am

varet kur bie ne dashuri me dike,se ka zoti ne dore ate fat, thjesht te ndodhi,ndersa persa i perket lidhjeve me shkes ate po qe e ka zoti ne dore e quhet o zot me hudh nje fat te mire Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Sat Dec 18, 2010 3:52 am

Erika shkruajti:
varet kur bie ne dashuri me dike,se ka zoti ne dore ate fat, thjesht te ndodhi,ndersa persa i perket lidhjeve me shkes ate po qe e ka zoti ne dore e quhet o zot me hudh nje fat te mire Razz

Nuk e di por te ne thojne se pa e pas fat (nafak) nje person asgje nuk behet.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 26

MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Tue May 31, 2011 3:47 am

Mondi shkruajti:
Ju besoni se fati juaj eshte i shkruar ? Besoj se njofim shum qifte te njohjes se tyre shum interesante ! po ju si mendon eshte i shkruar fati i njeriut nga Zoti,apo vete njeriu udheheq fatin si te doj?

Une per vete mendoj se eshte e shkruar nga zoti , po duhet edhe vet ta gjesh fatin .
une mendoj se edhe zoti nderhyn ketu por shume pak...sepse ne shumicen e rasteve njeriu e udheheq fatin e tij si do.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    Fri May 18, 2012 12:36 am

zoti nderhyn,por esht njeriu ai qe e nderton vet fatin e tij

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Eshte e shkruar nga zoti sado qe te mundohesh...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: