PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Sat Nov 19, 2011 8:01 pm

Çka mendoni pse shuhen dashurit e mëdha ,kush është fajtor , Njeriu apo Fati...!?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Tue Nov 22, 2011 10:37 am

Nganjehere njeriu,,por nganjehere eshte edhe vete FATI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 35

MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Wed Nov 23, 2011 12:58 am

Mendoj se njeriu e ben fatin vete. Dhe fajtor eshte vetem njeriu.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Sat Nov 26, 2011 6:07 am

Une mendoj qe nganjehere eshte edhe vete fati,,sepse kur diqka nuk eshte e shkruar nga ZOTI,,s'mund te jesh bashke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Fri Jan 06, 2012 4:17 am

Njeriu e shkruan dhe e jeton fatin e tij dhe ai ka gisht vete ne nje lidhje dashurie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Fri Jan 06, 2012 4:21 am

Nese shuhet nuk ka qene dashuri......gjithsesi gjithmone na zhgenjejne njerezit...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Fri Jan 06, 2012 4:22 am

Sepse asgje nuk eshte e perjetshme. Ne ndryshojme ne kohe, ne varesi te vendit ku jetojme dhe njerezit qe na rrethojne, dhe dashuria do ndryshoje, mund te shuhet, ose shtohet. Varet. Fajtor njeriu? Eshte vet jeta.

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Fri May 18, 2012 12:01 am

nuk mendoj se ka gisht fati ne nje lidhje dashurie;esht vete njeriu ai aqe e shkaterron nje lidhje dashurie me tradhetit dhe kurthet e tij

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   Fri May 18, 2012 12:06 am

Edhe une mendoj se njeriu e ben vet fatin e vet dhe njeriu eshte vet ai qe shkaterron ose nderton nje dashuri te madhe Smile

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse shuhen Dashurit e mëdha, kush eshte fajtor Njeriu apo Fati ...?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: