PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Sun Nov 20, 2011 9:41 pm

A do e kishit problem nëse Partneri/ja juaj është 10 vjet me i/e madh se ju ?!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Tue Nov 22, 2011 10:39 am

Une se kam probLem fare,,mendoj qe dashuria nuk njef as moshe,,as fe por as naze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 35

MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Wed Nov 23, 2011 12:56 am

Per femrat duket ma normale kjo , po te mashkujt ta merr nje femer me te vjeter se vet 10 vite rrall ndodh .

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.eja-ti.tk
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Sat Nov 26, 2011 6:09 am

Po do e merrja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Wed Nov 30, 2011 8:48 pm

Walla spo di qka me then por kur e mendon njeri hollsisht kisha then qe mkishte penguar...Sepse vitte ikin shpejt edhe pse dashnia thojn snjeh vite por une skisha mujt se mbas 10 viteve psh...une 30 ai 40 skisha mujt diqka eshte penges per mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kingjaburrrel
Anëtar/e
Anëtar/e


Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2012
Postime Postime : 23
Vendodhja Vendodhja : burrrel
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Fri Jan 06, 2012 3:56 am

Po te me donte me te vertete nuk do ta kisha aspak problem pasi me mire i madh ne moshe dhe eshte shume i pjekur,nuk do ishte aspak keq.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 25

MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Fri Jan 06, 2012 3:59 am

rendesi ka te me doje dhe ta dua ska rendesi sa vjec eshte....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://forumi.shqiperia.com/
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Fri Jan 06, 2012 9:22 am

Fare s'do e kisha problem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 23

MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   Thu May 17, 2012 11:58 pm

nese eshte dashuri e vertete te me donte edhe po te doja;sdo ta kisha problem aspak;dasshuria nuk njeh as moshe as fe,as krahine.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do e kishit problem nese Partneri/ja juaj esht 10 vjet me i/e madh se ju ?!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: