PortaliForumPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Urime 28 Nëntori

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Urime 28 Nëntori   Sat Nov 26, 2011 12:32 am

Forumi Eja-Ti të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen iu uron Festën e 28 Nëntorit .


Nga zemra edhe njëherë:

Gëzuar Festat e Nëntorit: Ditën e madhe te Flamurit dhe të Pavarësisë!

Gëzuar Ditëlindjen e Komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
avatar

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 34

MesazhTitulli: Re: Urime 28 Nëntori   Sat Nov 26, 2011 5:54 am

Gezuar 28 Nentori dhe nga une per gjithe shqiptaret ku do qe jane,,posaqerisht per shqiptaret e Shqiperis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://eja-ti.albanianforum.net
 
Urime 28 Nëntori
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) PREZANTIMI (¯`♥´¯) :: PËRSHËNDETJE DHE URIME-
Kërce tek: