WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Divorci i Katy Perry-t

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety


Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 31

Divorci i Katy Perry-t Empty
MesazhTitulli: Divorci i Katy Perry-t   Divorci i Katy Perry-t EmptySat Jan 07, 2012 8:12 am

Për këngëtaren Katy Perry fundviti i 2011-ës ka qenë tepër i vështirë, ndërsa këtë fillimvit i duhet të përballet ne divorcin zyrtar.

Por së paku ajo ka mbështetjen e familjes së saj, pasi nëna e këngëtares në një intervistë ekskluzive për tabloidin britanik “The Sun” ka deklaruar se, “divorci i saj ka qenë dhuratë nga Zoti”, duke lënë të kuptohet në këtë mënyrë se gjëja më e mirë që mund t’i ndodhte vajzës së saj ka qenë pikësisht ndarja nga komiku Rusell Brand, zyrtarisht ende bashkëshort i këngëtares.

Kësisoj Mary, nëna 63-vjeçare e Perry-t është mbështetësja më e madhe e këngëtares në këtë moment të vështirë.

“Viti 2012 do të jetë i mbarë për ty sepse gjëja më e mirë që mund të të ndodhte ka ndodhur”-shprehet nëna e këngëtares. Këngëtarja i kërkoi partnerit të saj të deri pak kohëve më parë që ta shtynte pak shpalljen e divorcit për të mos lënduar prindërit, të cilët përherë kanë qenë kundër këtij akti, por që tani janë në krah të vajzës së tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 28

Divorci i Katy Perry-t Empty
MesazhTitulli: Re: Divorci i Katy Perry-t   Divorci i Katy Perry-t EmptyMon Jun 04, 2012 6:22 pm

me mir e divorcuar sesa te rrije e martuar me dike qe se do
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Divorci i Katy Perry-t
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Divorci? A munded nje njeri ta demtoje veten nga ndarja me te partneri/en

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: