PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

(¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

ÇDO GJË RRETH SPORTIT

ÇDO GJË RRETH SPORTITLajmet me te reja nga Sporti
Moderator: Moderator
1820Sulmi kuqezi për...
Mon Jun 04, 2012 6:43 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

FUTBOLL

FUTBOLLKomente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate, pjesa e tifozëve. Futbollistët kosovarë jashtë.
Moderator: Moderator
KAMPIONATI EVROPIAN, KAMPIONATET BOTËRORE
6381Shqipëria dërrmo...
Fri May 18, 2012 7:47 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

BASKETBOLL

BASKETBOLLBasketbolli një sport shume i bukur por dhe tepër popullor. Lexoni këtu te rejat rreth tij.
Moderator: Moderator
716EUROBASKET 2011...
Sun Sep 18, 2011 11:18 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

SPORTE TJERA

SPORTE TJERAÇdo gjë rreth sporteve tjera si : Volejboll , Hendboll etj etj
Moderator: Moderator
78Rrezikoi jetën p...
Sat Nov 26, 2011 2:10 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
(¯`♥´¯)  SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur