PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 Lajmërim & Kryetemë  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet♥ TREGIME DASHURIE Empty
Lajmërim Global:

Me Rëndësi


Lexo para se të postosh.
 
0Mondi1151Sun Dec 12, 2010 10:28 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet♥ TREGIME DASHURIE Empty
Lajmërim Global:

KULTURA E DEBATIT NË FORUM

 
0Mondi1258Sat Nov 27, 2010 2:28 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
Shoqria
 
0Qekiii581Mon Sep 02, 2013 12:28 pm
Qekiii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty 3Mondi565Fri Jun 08, 2012 9:00 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
Lamtumire dashuria ime!
 
1sweety3169Fri Jun 08, 2012 8:59 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty 3Mondi568Fri Jun 08, 2012 8:58 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty 1Laksi446Fri Jun 08, 2012 8:57 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
57Laksi3738Fri Jun 08, 2012 8:56 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty 3Laksi604Fri Jun 08, 2012 8:55 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
Historia e 2 Shokeve qe duheshin shume!
 
1sweety620Fri Jun 08, 2012 8:51 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
zemra e thyer.....vertet!!!!????
 
0sweety554Thu Jun 09, 2011 2:53 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
Arsyeja që unë kam jetuar ishe ti
 
0sweety382Wed May 11, 2011 7:29 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
Takimet e Mesnatave
 
0sweety406Wed May 11, 2011 7:28 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
Per nje enderr qe ngeli enderr.
 
0sweety418Wed May 11, 2011 7:27 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
Jetojme ne nje realitet te zbrazet!
 
0sweety420Wed May 11, 2011 7:26 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri♥ TREGIME DASHURIE Empty
Ditari im
 
15sweety2274Sun May 08, 2011 6:22 am
sweety Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Lajmërim Global Lajmërim Global
Kryetemë Kryetemë