PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

DASHURIA DHE ROMANCA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

POEZI

♥ <!-- close div id="page-body" --><b>POEZI</b>Poezia është asgjëja për të cilën kemi shumë nevojë. Kur poezia buron nga poetët ajo shkon te kush do.
Moderator: Moderator
9145Kushtuar dashuri...
Thu May 17, 2012 6:27 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

TREGIME DASHURIE

♥ <!-- close div id="page-body" --><b>TREGIME DASHURIE</b>Vetëm koha mund te kuptoje, se sa e rëndësishme është Dashuria ne jete!
Moderator: Moderator
1498Qekiii
Mon Sep 02, 2013 12:28 pm
Qekiii Shiko mesazhin e fundit
DASHURIA DHE ROMANCA Empty
 Lajmërim & Kryetemë  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Lajmërim Global:

Me Rëndësi


Lexo para se të postosh.
 
0Mondi1131prej Sun Dec 12, 2010 10:28 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Lajmërim Global:

KULTURA E DEBATIT NË FORUM

 
0Mondi1237prej Sat Nov 27, 2010 2:28 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 16The Godfather1779prej Thu Feb 23, 2012 9:37 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 1Kingiaburrel853prej Tue Sep 17, 2013 12:45 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 0Kingiaburrel508prej Wed Jun 20, 2012 7:22 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 0Kingiaburrel498prej Wed Jun 20, 2012 7:21 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 0Kingiaburrel821prej Wed Jun 20, 2012 7:19 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 0Kingiaburrel873prej Wed Jun 20, 2012 7:17 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 0Kingiaburrel800prej Wed Jun 20, 2012 7:16 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 16Kingiaburrel3073prej Wed Jun 20, 2012 7:15 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 3Mondi472prej Sat Jun 02, 2012 3:38 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 7Mondi515prej Sat Jun 02, 2012 3:37 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 6@Nora@562prej Mon May 28, 2012 7:47 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 6LinDa589prej Tue May 22, 2012 11:27 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 15@Nora@970prej Mon May 21, 2012 2:15 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 11Mondi720prej Mon May 21, 2012 2:13 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Shumë thjesht
 
5MelKarramel541prej Mon May 21, 2012 2:11 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Cili eshte Statusi i juaj per momentin ne Dashuri?
 
3sweety442prej Fri May 18, 2012 12:58 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
He popull si mendoni :P
 
23Erika1204prej Fri May 18, 2012 12:57 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 5Mondi868prej Fri May 18, 2012 12:56 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 3Memories632prej Fri May 18, 2012 12:54 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 7Mondi506prej Fri May 18, 2012 12:51 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Kushtuar dashuris se pamundur :(
 
9sweety543prej Fri May 18, 2012 12:49 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Dashuria tek adoleshentet(ne moshen time)
 
3sweety706prej Fri May 18, 2012 12:47 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
SHIKONI TE DASHURIN TE DASHUREN TUAJ NE PUB ME NJE TJETER?????SI REAGONI????
 
17sweety736prej Fri May 18, 2012 12:45 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35Mondi2711prej Fri May 18, 2012 12:44 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 5Memories596prej Fri May 18, 2012 12:41 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 14Mondi826prej Fri May 18, 2012 12:41 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 5@Nora@511prej Fri May 18, 2012 12:40 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 5Mondi591prej Fri May 18, 2012 12:39 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Cila eshte fraza me e bukur e dashurise qe ju kane thene ose e keni thene?
 
8Erika649prej Fri May 18, 2012 12:37 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 4Mondi630prej Fri May 18, 2012 12:36 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 2The Godfather382prej Fri May 18, 2012 12:36 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Kosinusi i dashurise
 
1sweety479prej Fri May 18, 2012 12:35 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
23 gjërat e vetme që femrat dëshirojnë të dëgjojnë nga meshkujt.
 
2sweety450prej Fri May 18, 2012 12:35 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Te verbuar nga dashuria !!!
 
1sweety564prej Fri May 18, 2012 12:32 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
DRAME DASHURIE
 
1sweety516prej Fri May 18, 2012 12:30 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 11Mondi3819prej Fri May 18, 2012 12:26 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
60Mondi2683prej Fri May 18, 2012 12:25 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 13Mondi875prej Fri May 18, 2012 12:20 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 0Kingiaburrel393prej Fri May 18, 2012 12:20 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 5The Godfather595prej Fri May 18, 2012 12:19 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 3The Godfather467prej Fri May 18, 2012 12:18 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 7@Nora@486prej Fri May 18, 2012 12:18 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 6Erika458prej Fri May 18, 2012 12:16 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 12LinDa845prej Fri May 18, 2012 12:15 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 11Mondi629prej Fri May 18, 2012 12:15 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35Mondi1529prej Fri May 18, 2012 12:12 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty 10Mondi642prej Fri May 18, 2012 12:11 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Si ta bëni puthjen të paharrueshme..
 
2sweety462prej Fri May 18, 2012 12:10 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!
 
2sweety492prej Fri May 18, 2012 12:09 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDASHURIA DHE ROMANCA Empty
Sakrifica e Nenes
 
1sweety816prej Fri May 18, 2012 12:09 am
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Lajmërim Global Lajmërim Global
Kryetemë Kryetemë