PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 Lajmërim & Kryetemë  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Lajmërim Global:

Me Rëndësi


Lexo para se të postosh.
 
0Mondi1173Sun Dec 12, 2010 10:28 pm
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Lajmërim Global:

KULTURA E DEBATIT NË FORUM

 
0Mondi1295Sat Nov 27, 2010 2:28 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 11The Godfather902Mon May 21, 2012 1:51 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Kryetemë:

Thënia e Ditës

 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
42Mondi4839Thu May 17, 2012 5:00 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 0Kingiaburrel1654Wed Jun 20, 2012 7:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 11Mondi687Tue May 22, 2012 11:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Personaliteti, ku ndryshon mashkulli me femrën
 
2sweety471Mon May 21, 2012 1:58 am
Mondi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 16@Nora@934Sat May 19, 2012 6:43 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 0Kingiaburrel419Thu May 17, 2012 6:11 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 0Kingiaburrel407Thu May 17, 2012 6:07 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 0Kingiaburrel408Thu May 17, 2012 6:06 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 7@Nora@678Thu May 17, 2012 6:04 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 6@Nora@506Thu May 17, 2012 6:03 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 5@Nora@522Thu May 17, 2012 6:02 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 1Mondi461Thu May 17, 2012 6:01 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 9@Nora@595Thu May 17, 2012 5:59 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 9Mondi673Thu May 17, 2012 5:55 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25Mondi1535Thu May 17, 2012 5:53 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 5The Godfather603Thu May 17, 2012 5:52 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 12Mondi778Thu May 17, 2012 5:51 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 23@Nora@1320Thu May 17, 2012 5:50 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 6@Nora@620Thu May 17, 2012 5:49 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 18Mondi929Thu May 17, 2012 5:48 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 12LinDa1278Thu May 17, 2012 5:47 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 16Mondi806Thu May 17, 2012 5:46 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Jepni mendimet e tuaja ..
 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
45Erika2181Thu May 17, 2012 5:45 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 6Mondi582Thu May 17, 2012 5:44 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
39@Nora@1776Thu May 17, 2012 5:43 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 7Mondi688Thu May 17, 2012 5:42 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 24Mondi986Thu May 17, 2012 5:41 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
76Mondi4327Thu May 17, 2012 5:40 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 6Laksi583Thu May 17, 2012 5:40 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
94Erika4046Thu May 17, 2012 5:39 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
160Erika6159Thu May 17, 2012 5:38 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
41Erika2322Thu May 17, 2012 5:38 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
36Mondi1896Thu May 17, 2012 5:35 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
çfare mendoni per jeten ne Kosovë?
 
5sweety462Thu May 17, 2012 5:34 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ?
 
5sweety493Thu May 17, 2012 5:34 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Nena Ime.....
 
2sweety633Thu May 17, 2012 5:32 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
nje flete nga ditari
 
5sweety7734Thu May 17, 2012 5:31 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
29Mondi2052Thu May 17, 2012 5:29 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
42@Nora@2166Thu May 17, 2012 5:28 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 9Mondi569Thu May 17, 2012 5:27 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 9@Nora@674Thu May 17, 2012 5:26 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Tradhëtia nëpërmjet internetit!
 
1sweety602Thu May 17, 2012 5:24 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Kureshtje e padjallëzuar!
 
1sweety448Thu May 17, 2012 5:23 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Përshëndetje kombëtare!( C'është kjo?! )
 
1sweety433Thu May 17, 2012 5:22 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Një ditë e zakonshme!
 
1sweety472Thu May 17, 2012 5:20 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Urrej,gjerat qe urrej ne jete
 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33sweety1972Thu May 17, 2012 5:16 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Të sfidosh verbërinë
 
1sweety428Thu May 17, 2012 5:14 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty
Kosova Dhe Shqiperia ,dy Shtete apo dhe Dy Kombe?
 
3sweety497Thu May 17, 2012 5:11 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riDISKUTIME SHOQËRORE Empty 5Mondi712Thu May 17, 2012 5:07 pm
Kingiaburrel Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Lajmërim Global Lajmërim Global
Kryetemë Kryetemë