WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane  Empty
MesazhTitulli: Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane    Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane  EmptyThu Dec 16, 2010 9:31 pm

Tiranë, 15 dhjetor - Një ndër këngëtaret e reja greke më të njohura, e cila prezantohej si latine, në fakt është me origjinë shqiptare. Zbulimi u bë gjatë një emisioni në televizionin Mega. Eleni Furiera, e cila njihet nga grekët si këngëtare me origjinë amerikano-latine, rezulton se është minoritare (rome) nga Shqipëria. Në emisionin Super Star, një gazetar hulumtues vërtetoi se dokumentet origjinale të Furieres tregojnë se është minoritare nga Shqipëria dhe se ajo e ka ndërruar emrin e saj për të qenë më tërheqëse për publikun.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane  Empty
MesazhTitulli: Re: Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane    Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane  EmptyFri May 18, 2012 7:40 pm

cfare njerezish qe mohojn se edhe kush jan;leje pastaj per te tjerat gjera qe sbohet fjal

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Këngëtarja rome prezantohej si latino-amerikane
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: LIFESTYLE-
Kërce tek: