WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kush do ta fitoj Champions League

Shko poshtë 

Kush do ta fitoj Champions League
Inter
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Barcelona
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap1100%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 100% [ 3 ]
Real Madrid
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Manchester United
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Chelsea
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Ac Milan
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Bayern Munchen
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
As Roma
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Lyon
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Ndonjë ekip tjetër
Kush do ta fitoj Champions League Vote_lcap10%Kush do ta fitoj Champions League Vote_rcap1
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Kush do ta fitoj Champions League Empty
MesazhTitulli: Kush do ta fitoj Champions League   Kush do ta fitoj Champions League EmptyThu Dec 16, 2010 10:24 pm

Une jam per barcelonen Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Gona
Anëtar/e
Anëtar/e
Gona

Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/12/2010
Postime Postime : 76
Vendodhja Vendodhja : Aty ku akush nuk mund te me gjeje

Kush do ta fitoj Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ta fitoj Champions League   Kush do ta fitoj Champions League EmptyMon Dec 20, 2010 1:18 am

Barcelona[b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Kush do ta fitoj Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ta fitoj Champions League   Kush do ta fitoj Champions League EmptyMon Dec 20, 2010 7:11 am

BarceLonaa !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Kush do ta fitoj Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Kush do ta fitoj Champions League   Kush do ta fitoj Champions League Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush do ta fitoj Champions League
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: VOTIME DHE SONDAZHE-
Kërce tek: