WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Një vit burg për DMX

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Një vit burg për DMX  Empty
MesazhTitulli: Një vit burg për DMX    Një vit burg për DMX  EmptyThu Dec 16, 2010 10:41 pm

Reperi DMX do të vuajë një vit burg pasi është shpallur fajtor për shkeljen e lirimit me kusht pas arrestimit të tij në muajin nëntor.

Earl Simmons (emri i vërtetë i DMX) u arrestua nga policia në Phoenix të Arizonës pasi kishte përdorur kokainë dhe alkool gjatë një performance në një klub nate.

Ai po ashtu ishte akuzuar për vozitje me leje të suspenduar, ndërsa kishte penguar kontrollimin nga zyrtari i caktuar pas lirimit me kusht.

DMX fillimisht i mohoi këto akuza, mirëpo të enjten Gjykata Supreme në Maricopa e shpalli fajtor duke e dënuar me një vit prapa grilave. /Telegrafi/

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Një vit burg për DMX  Empty
MesazhTitulli: Re: Një vit burg për DMX    Një vit burg për DMX  EmptyMon Jun 04, 2012 6:38 pm

sa keq qe bejn burg rreperet me te mire;dhe jo legenat

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Një vit burg për DMX
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) LIFESTYLE (¯`♥´¯) :: V.I.P-
Kërce tek: