WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit Empty
MesazhTitulli: Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit   Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit EmptyFri Dec 17, 2010 12:23 am

Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit Ir7w52
Gazeta serbe, Blic, shkruan sot se llogaritë bankare të Hashim Thaçit në Zvicër, Gjermani e Shqipëri mund të shërbejnë si provë për hetimin e Këshillit të Europës. Gazeta shkruan se llogaritë janë zbuluar nga FBI dhe nga zyra e prokurorit serb për krime lufte. Disa nga llogaritë për më tepër mbajnë edhe emra personalë, kurse në raste të tjera janë vendosur në emrat e organizatave humanitare. Disa prej tyre janë “Aid for Kosovo”, “Mediker”, “Karavan”, “Al Haramajin”.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Blic: Llogaritë bankare mund të jenë një provë kundër Thaçit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: PORTALI I FORUMIT-
Kërce tek: