WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Përsëritet finalja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Përsëritet finalja Empty
MesazhTitulli: Përsëritet finalja   Përsëritet finalja EmptyFri Dec 17, 2010 2:34 am

Përsëritet finalja 2vai87k
Të premten në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për përcaktimin e qifteve që do të ballafaqohen në fazën eliminuese të Ligës së Kampionëve.

Kampioni aktual i Evropës, Inter do të përballet me Bayern Munchen, ekipe këto të cilat u takuan në finale të edicionit të kaluar të kësaj gare.

Ndërkohë, super-sfida e këtij rrethi do të jetë ajo ndërmjet Arsenalit dhe Barcelonës, skuadra këto që po kalojnë nëpër një formë të shkëlqyeshme kohëve fundit.

Këto janë qiftet e raundit të dytë të Ligës së Kampionëve:

Roma - Shakhtar Donetsk
Milan - Tottenham
Valencia - Schalke 04
Inter - Bayern Munchen
Lyon - Real Madrid
O. Marseille – Man. Utd.
Arsenal - Barcelona
Copenhagen - Chelsea

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Përsëritet finalja Empty
MesazhTitulli: Re: Përsëritet finalja   Përsëritet finalja EmptySun Dec 19, 2010 1:02 am

Sa i perket finales se kalur, sivjet 1/8 e finales do ti takoj Bayern-it!
Kurse ndeshja tjeter mes Arsenalit dhe Barcelones do t'jet perseritje e sezonit t'kaluar, po ksaj radhe Barça me rezultat me bindes do t'fitoj!
Barcelona Champion!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Përsëritet finalja Empty
MesazhTitulli: Re: Përsëritet finalja   Përsëritet finalja EmptySun Dec 19, 2010 1:25 am

Barcelona do te jete fituese po do ta kete veshtire nese takohet me Real Madridin.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Përsëritet finalja Empty
MesazhTitulli: Re: Përsëritet finalja   Përsëritet finalja EmptySun Dec 19, 2010 1:49 am

Mondi shkruajti:
Barcelona do te jete fituese po do ta kete veshtire nese takohet me Real Madridin.

- Hahahaha! Qe takohet me Realin, 5 ja jep n'Camp Nou, e 5 midis Madridi!

BarceLonaa Championn!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Përsëritet finalja Empty
MesazhTitulli: Re: Përsëritet finalja   Përsëritet finalja EmptySun Dec 19, 2010 7:59 pm

DitTixX shkruajti:
Mondi shkruajti:
Barcelona do te jete fituese po do ta kete veshtire nese takohet me Real Madridin.

- Hahahaha! Qe takohet me Realin, 5 ja jep n'Camp Nou, e 5 midis Madridi!

BarceLonaa Championn!

Po une kam qef me ja jep 6 ne Camp Nou , po duhet me mujt.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Përsëritet finalja Empty
MesazhTitulli: Re: Përsëritet finalja   Përsëritet finalja EmptySun Dec 19, 2010 10:37 pm

Mondi shkruajti:
DitTixX shkruajti:
Mondi shkruajti:
Barcelona do te jete fituese po do ta kete veshtire nese takohet me Real Madridin.

- Hahahaha! Qe takohet me Realin, 5 ja jep n'Camp Nou, e 5 midis Madridi!

BarceLonaa Championn!

Po une kam qef me ja jep 6 ne Camp Nou , po duhet me mujt.

Barça s'ka te ndalur. Nese s'ja jep 5 ose 6 gjithesesi kalon me tutje pa problem! Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content
Përsëritet finalja Empty
MesazhTitulli: Re: Përsëritet finalja   Përsëritet finalja Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përsëritet finalja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) SPORTI DHE SPORTDASHËSIT (¯`♥´¯) :: FUTBOLL-
Kërce tek: