WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?

Shko poshtë 
+2
DitTixX
Mondi
6 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptySat Dec 18, 2010 2:53 am

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?

Une per vete jo po ju ?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX


Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptySat Dec 18, 2010 3:24 am

Jo!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 33

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyTue Dec 21, 2010 3:23 am

Nese do ishte burri ime po pse jo Razz E nese vetem i dashur sma mer mendja,sepse se di di do shkonin gjerat me vone Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyTue Dec 21, 2010 3:26 am

Erika shkruajti:
Nese do ishte burri ime po pse jo Razz E nese vetem i dashur sma mer mendja,sepse se di di do shkonin gjerat me vone Evil or Very Mad

Po nese do vinte puna te ndaheshit do te te mbete tatuazhi me emrin e tij ..!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika


Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 33

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyTue Dec 21, 2010 3:30 am

hahahha po larg qofte me se po martohem per tere jeten jo per gjysmen e saj cheers
Pastaj gjej ndonje burre tjeter po me ate emer une Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyTue Dec 21, 2010 3:33 am

hahahhahah asgje ska te perjetshme ndersa kjo me burrin me emer te njejt me pelqeu shume hahaha

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa


Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyFri Jan 21, 2011 3:23 am

Jo i urrej tatuazhat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyMon Jan 31, 2011 1:02 am

Po me gjith qef se shpejti do te bej nje Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyMon Jan 31, 2011 1:05 am

Nora@ shkruajti:
Po me gjith qef se shpejti do te bej nje Wink

Do behemi kurioz ta shohim tatuazhin qe do e besh Laughing

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@


Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyMon Jan 31, 2011 1:36 am

Mondi shkruajti:
Nora@ shkruajti:
Po me gjith qef se shpejti do te bej nje Wink

Do behemi kurioz ta shohim tatuazhin qe do e besh Laughing


hahahaahahahah po po pa tjeter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyFri May 18, 2012 1:05 am

nese do ishte burri im po;por keshtu jo sepse nuk i dihet sesi do shkojn punet

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? EmptyMon May 21, 2012 2:13 am

Jo asnjeher , se nuk i dihet si do vente puna pastaj po u ndava ta mbaja emrin e saj si tatuazh e pamundur

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty
MesazhTitulli: Re: A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?   A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A do te benit nje tatuazh me emrin e personit qe dashuroni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DASHURIA DHE ROMANCA-
Kërce tek: