WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti

Shko poshtë 
+2
DitTixX
Mondi
6 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 8:23 pm

vajza kthehet nje dite ne shtepi duke qare...- mami kam ngel shtatzene...dhe e ema e nevrikosur i thote: - po ku e kishe koken moj vajze eee ...e bija serish duke qare i pergjigjet, - te kroskoti i makines o maaa.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.


Edituar për herë të fundit nga Mondi në Sun Dec 19, 2010 10:10 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:08 pm

FUTET NE NJE LOKAL NJE BJONDE NUDO DHE AFROHET AFER BANAKUT DHE POROSIT NJE BIRRE POR BANAKJERI RRI I HUTUAR DHE KJO PASI E SHEF I THOTE:
HE MER LAL NUK KE PARE NDONJE HERE FEMER NUDO DHE KY I PERGJIGJET KAM PARE POR PO MENDOJ NGA DO TI NXJERESH LEKET.....

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:11 pm

1 polic blen 1 papagall,por ky papagalli cdo dite e shante.nje dite nervozohet dhe e fut ne frigorifer.nga harresa del pazarit duke e lene papagallin ne frigorifer.kur i kujtohet kthehet me shpejtesi ne shtepi dhe e gjen papagallin uje ne djerse,cuditet dhe e pyet se si ka mundesi qe nuk je ngrire.ky,papagalli i thote ...kam tre ore qe po mundohet tja hape kembet kesaj pules ktu....

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:12 pm

Ngrihet Beni ne mesim. Mesuesja:
-Beni kush eshte Ismail Qemali?
-Se di.
-Po Skenderbeu?
-Se di.
...-Po Isa Boletini?
-Se di.
-Shum keq.
-Mir moj zyshe, i njef ti Artanin, Gonin, Gimin e Petritin?
-Jo.
-E pra ti ke shoqerin tende, un kam timen. Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:13 pm

Ai: - Hajde tallemi pak me ata te shtepise me numer privat! Ajo: - OK . . . alo babi,kush jam?!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:15 pm

ishin 2 polica dhe gjeten 1 ku----v ne rug vete i pari ben 1 gol kur del i thot tjetrit Nuk esht gje me mir te kisha vajtur me gruan time Vete i dyti kur mbaroj dhe doli i thot te parit Kishe te drejt nuk ishte gje me mir te kishim vajtur te gruaja jote

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:17 pm

bie zilja e deres, dhe Beni i vogel e hap. Ai i kthehet nënes së tijë: -O mami, ka ardhur ky xhaxhi që merr lekët e qërase. I ke lëket ti, apo të dal jashte të loz me shoket une?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:18 pm

2 morra takohen tek kerthiza e nje top modeleje .pas shom kohesh keto takohen prap dhe njeri nga morrat i thot tjetrit e di se ca me ka ndodh mua : he i thot tjetri .. hyra mes dy maleve qe po lekundeshin gati sa nu me shtypen tjetri thot : ty nuk te paska ndhodhur asgje po une hyra nje nje tunel pa drita fare dhe duke... ecur me ndjek nje tullac me ndoqi sa me ndoqi nuk me kapi dote dhe me peshtyu

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:19 pm

Piktori i thote modeles se re: - Eshte hera e pare qe zhvisheni para nje burri? -Jo, - i thote ajo - Eshte hera e pare qe burri rri pa u zhveshur. Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:28 pm

Shkon hajduti dhe vjedh parat ne bank ...aty kishte dhe shum deshmitare...shkon te i pari dhe i thot:-pe gje ti?.....pash i pergjigjet ai....dhe hajduti e vret...po ashtu ben dhe me te dytin....shkon te i treti dhe i thot :-po ti pe gje?....une nuk pash asgje i thot ai,por gruaja ime i pa te gjitha...

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:30 pm

Na ishte njehere nje xhaje dhe hipen ne tren,aty ne vagon kishte dy vajza,qe ishin te parfumosura,dhe i thote moj goca hapeni pak xhamin se na kermoset nga era,ua i thone vajzat,mo xhaje po eshte i shtrenjte ky parfum,mbas pak minutash ben xhaja nje po**e,dhe i thone vajzat,o xhaje hape pak xhamin se na kerrmose,ee i t...hote xhaja po eshte blere 2000 leke kilja e fasules.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:31 pm

Mendo nje cast
Nje cast per vete
Se je i shemtuar
Sa ska ku vete
lol!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:34 pm

Amerikani-ju shqiptaret jeni 50 vjet pas nesh...
Shqiptari i zene ngusht thote e mir ne do vdesim 50 vjet pas jush Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:35 pm

Vitin e pare te marteses flet burri degjon gruaja...vitin e dyte flet gruaja degjon burri..vitin e trete flasin te dy e i degjojne komshinjte

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:40 pm

Mesuesja e Gjeografis pyet nxenesin me te dobet te klases: - Beni me numero 3 kafsh qe jetojne ne Afrike ?
Beni i thote:- ti zyshe dhe dy drejtoret !!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:45 pm

3 te cmendur bisdojne.neser do bie bore e madhe.tjetri thot neser do jete vape e tmerrshme.ja pret i trei po un si do e heq tere ate debore ne gjithe ate te nxehte Razz

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:53 pm

Naten e marteses,burri i thote nuses:
E dashur....une jam i pari per ty?
Sigurisht i dashur!
Por cfar kini xhanem qe te gjithe beni te njejten pyetje!?

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:53 pm

Nje burre e nje grua shkojne vazhdimisht ne restorant.Gruaja jep porosin:
Biftek per mua dhe karrota per zoterin.Pas ca kohesh kamarieri behet kurioz dhe i pyet:
Perse burri juaj porosit gjithmon karrota?
Dhe gruaj pergjigjet:
Pes sa kohe do te beje dashuri si lepuri do vazhdoje te haje si lepuri..:p :p

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:55 pm

Genti po i tregonte gjyshes se tij:
Sot,duke u kthyer nga kopeshti u rrezova dhe jam vrare ketu ne bark.
Te dhembi shum,kur u rrezove.
Po gjyshe,shum,
A qave ?
...Jo nuk qava se nuk kishte kush te me shikonte..

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 9:57 pm

Shkon Daku ne karburant edhe pyet se sa eshte litri i benzines. -100 leke ja kthen punetori.Po nje pike benzine sa kushton? -Nje pike....?? Asnje leke! -E mire atehere me beje 20 litra benzin por me pikatore..hahahahahah lol!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX


Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 10:40 pm

Hhahahhahaha! Very Happy


-U kon gjakovari n´Prishtin,edhe kur u ardh koha mu kthy nshpi eka njek autobusin permas deri ngjakov,kur u hi mrena nshpi eka vet nana vet me qka erdhe djali jem?

-Djali: E kom njek autobusin permas deri ktu, ikom pshtu 2 euro,nana ja bon pse nuk e njekshe taxin ikishe pshtu 20euro o MAGAR
Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 10:41 pm

DitTixX shkruajti:
Hhahahhahaha! Very Happy


-U kon gjakovari n´Prishtin,edhe kur u ardh koha mu kthy nshpi eka njek autobusin permas deri ngjakov,kur u hi mrena nshpi eka vet nana vet me qka erdhe djali jem?

-Djali: E kom njek autobusin permas deri ktu, ikom pshtu 2 euro,nana ja bon pse nuk e njekshe taxin ikishe pshtu 20euro o MAGAR
Razz

hahahhahaha shume e mire , ska me Gjakovar Very Happy

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX


Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptySun Dec 19, 2010 10:41 pm

-Nje polic hyn ne nje dyqan fruta-perime dhe thote

-Me bej dy kile molle -Si i do,te kuqe apo jeshile-i thote shitesi

-Nuk ka rendesi se per ti qeruar kam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptyMon Dec 20, 2010 10:49 pm

Mjeku

I sëmuri: Doktor, doktor kam edhe 59 sekonda jetë.
Doktori: Prit një minutë, të lutem!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti EmptyMon Dec 20, 2010 10:49 pm

Daltonisti

Një polic ndalon një automobil dhe i thotë shoferit:
- Zotëri keni kaluar në dritën e kuqe!
- Po zotëri, por unë jam daltonist!
- Nuk ka lidhje, këtu i dënojmë edhe të huajt! -i thotë polici.


_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: HUMORI-
Kërce tek: