WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti

Shko poshtë 
+2
DitTixX
Mondi
6 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptySat May 21, 2011 8:38 pm

Tre djem

Hyn tipi në kafe dhe bërtet me gjithë forcën: “Njerëz, më kanë lindur tre djem! Derisa gruaja ime ishte shtatzënë, e lexonte romanin ‘Tre musketarët’”.
Kur shoku i tij që ishte ulur në banak ngrihet dhe niset drejt derës. Tipi e ndal dhe e pyet se për ku ishte nisur, ndërsa ai i përgjigjet: “Duhet të shkojë menjëherë në shtëpi. Gruaja ime është duke e lexuar ‘Ali Baba dhe 40 hajdutët’!”

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptySat Aug 06, 2011 9:31 pm

Ishte nje here nje dite nje burre i cili po ecte rruges dhe kur c'te shikoje nje funeral i madh para tij . Ishte nje kolone e madhe me burra dhe ne fillim te kolones ishte arkivoli.

Ky burre u cudit shume sepse ne kete funeral pa vetem burra , per kete arsye vendosi te afrohet dhe te shikoje se c'fare kuptimi kishte gjithe kjo.

U afrua dhe pa ne fillim te funeralit nje zoteri me nje qen te madh perdore te lidhur dhe e mbante litarin e tij.
Pastaj pa tek arkivoli dhe arkivoli ishte bosh.

U cudit aq shume sa qe tha me vehte :- Do te pyes kete zoterine qe mban qenin.

Zoteri:- tha ai .
-A mund te me thuash se c'fare kuptimi ka gjithe ky funeral me nje arkivol bosh?!

Ai zoteri i tha:- Shshshshsh.. mos bertit , ka vdekur vjehrra ime.

-Ka vdekur vjehrra jote?! - Po ku eshte se nuk ka asnje trup ne arkivol?!

Zoteria tha perseri:- e ka ngrene qeni qe kam perdore.

-Aha , kuptova - tha ai burre qe po e pyeste.
Pastaj u largua pak dhe u kujtua:- Hej Zoteri , a mund te te kerkoje dicka?

-Po . Iu pergjigj zoteria me qenin perdore.

-A mund te ma japesh qenin borxh? Tha burri qe ishte cuditur ne fillim.

- Me vjen keq duhet te futesh ne rradhe. Tha zoteria me qenin perdore.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptySat Aug 06, 2011 9:34 pm

Shkencëtari do te bënte një studim rreth pleshtit.Si fillim i thotë pleshtit: "Hidhu plesht!" ,pleshti hidhet. Shënon shkencëtari ne fletore :1-pleshtit kur i thua hidhu,hidhet.i pret krahët pleshtit dhe i thotë prapë hidhu dhe pleshti hidhet. Shënon ne fletore :2-pleshtit kur i pret krahët dhe i thua hidhu,hidhet. I pret këmbët pleshtit dhe i thotë hidhu plesht, pleshti nuk hidhet , hidhu plesht pleshti nuk hidhet. Shënon ne fletore :3-pleshtit kur i pret kembet nuk degjon nga veshët.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptySat Aug 06, 2011 9:37 pm

Makina dhe Biondina

Telefonon një bionde ne polici:- Me kane hyre ne makine, me kane vjedhur te gjitha, timonin, pedalet dhe leven e ndrimit te marsheve, gjitha…..
Pas pese minutash merr përsëri policinë dhe i thotë:- Ju kërkoj ndjese se kisha hipur ne vendin prapa.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptySat Aug 06, 2011 10:07 pm

Nje ushtar qe kishte disa kohe qe kishte shkuar ne Afganistan merr nje leter nga e dashura e tij ku shkruhej...

I dashur Ricki
Me vjen shume keq qe nuk mund ta vazhdojme me lidhjen tone.largesia midis nesh eshte dicka shume e madhe dhe une nuk e perballoj dot. duhet ta pranoj qe te kam tradhetuar 2 here qekur ke ikur dhe kjo nuk eshte e drejte per asnjerin prej nesh. Me vjen shume keq por me kthe dhe fotografine qe te kam dhene.
Me dashuri Shaqja....

ushtari me zemer gjysem te thyer u thote shokeve qe nese kane ndo1 foto me vete te te dashurave, motrave, apo ish te dashurave tja japin atij...
dhe ne vend te fotos se Shaqes ai i dergon dhe 57 fotografi te tjera se bashku me 1 shenim ku thuhej:....

E dashur shaqe,
me vjen shume keq por nuk e mbaj mend se kush dreqin je ti, keshtu qe merre foton tende dhe te lutem me dergo pjesen tjeter mbrapsht...
me rrespekt
riki

_________________
Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptyFri Aug 19, 2011 2:45 am

Sekreti

Burri nxjerrë të dashurën në shëtitje me makinën e re BMW dhe në një moment ofshanë dhe i thotë vajzës:
- Diçka nuk të kam treguar drejtë.
- Çka?
- Jam i martuar dhe i kam dy fëmijë.
- Uh Zot sa më frikësove, unë mendova se BMW-ja nuk është e jotja!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptyFri Aug 19, 2011 2:45 am

Dashuria

Pas natës së parë të martesës:
Ai: E dashur, sipas shkathtësive tua, mendoj se unë nuk jam i pari në shtrat me ty.
Ajo: I dashuri im, sipas shkathtësive tua, besa nuk do të jesh as i fundit!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptyThu Oct 06, 2011 9:06 pm


Leo Messi e mori një femër me vete në shtëpi. Në muhabet e sipër vajza shkon në WC për tu lehtësuar pak dhe për tu bërë gati për të dashurin. Pas një kohe, del dhe e sheh Messin në shtrat me dy meshkuj tjerë.
Leo, çka është kjo – e pyet e befasuar, ndërsa ai i përgjigjet:
Më vjen keq e dashur, por nuk mundem të “shënoj” pa Xavin e Iniestën!

_________________
Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 38

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptyThu Oct 06, 2011 9:06 pm

Një çift, dy fëmijë, duke ecur të lumtur rrugës dorë për dore. Gruaja i thotë burrit: “I dashur jemi bashkë që tridhjetë vjet. Mendoj se ka ardhur koha të mendojmë për martesë”.
“E dashur, e kush do të na merrte në këtë moshë”.

_________________
Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptySat May 19, 2012 6:22 pm

Ba ku esht afrika?
se di per zotin,po seshte larg;pasi tek ne po punon nje zezak,edhe ai vjen cdo dit ne pun me biciklet

Nje grua i afrohet nje plaku te ulur mbi nje karrige me rrota.
“Me goditi shikimi yt i gezuar”, i thote dhe me pas e pyet:
“Cili eshte sekreti per te patur nje jete te gjate dhe te lumtur?”
“Boh, shif, une pi 3 paketa cigare ne dite, pij nje damixhane me raki ne
jave, ha ushqimet me te shpifura qe mund te gjenden dhe kurre nuk jam
marre me sport”
“E pamundur”, thote femra “po…. sa vjeç jeni ju?”
“26″ pergjigjet ai

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptyTue Sep 17, 2013 12:21 am

I dehuri
Duke lexuar për alkoolin, djali pyet babanë:
- Babi, çfarë do të thotë të jesh i dehur?
- Dëgjo, bir. I sheh ato dy vajzat në ballkonin përballë nesh. Eh, i dehuri i sheh katër vajza.
- Po babi, unë shoh vetëm një vajzë në ballkon...

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 EmptyTue Sep 17, 2013 12:22 am

Burgu
Për shkak të një gabimi në detyre, një polic e dërgojnë të punojë roje burgu. Drejtori i burgut e paralajmëron se të burgosurit janë të padëgjueshëm, ndërsa polici i thotë:
- Nuk ka problem, drejtor. Kush nuk dëgjon, fluturon jashtë!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Sponsored content

Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti   Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti - Faqe 3 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta ... Humor ... Vetem Qesh Ti
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: HUMORI-
Kërce tek: