WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi


Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 37

Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani  Empty
MesazhTitulli: Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani    Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani  EmptySun Dec 19, 2010 10:20 pm

Londër, 20 dhjetor – Dymbëdhjetë persona janë arrestuar sot gjatë një operacioni të madh anti-terrorist, ka njoftuar policia e West Midlands.

Ata u arrestuan me dyshimin për kryerje, përgatitje apo nxitjen e akteve terroristeve në Britani të Madhe, raporton BBC.

Të dyshuarit, të moshës midis 17 dhe 28 vjet, u arrestuar nga oficerë të paarmatosur.

Policia po bastis tani shtëpitë e të dyshuarve dhe adresa të tjera

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel


Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 26

Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani  Empty
MesazhTitulli: Re: Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani    Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani  EmptyFri Jun 08, 2012 8:50 pm

sa mire te tille njerez burgun rrezikojne

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Arrestohen 12 të dyshuar për terrorizëm në Britani
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: LAJME NGA BOTA-
Kërce tek: