WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zjarri në një hotel në Filipine lë 15 të vdekur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Zjarri në një hotel në Filipine lë 15 të vdekur Empty
MesazhTitulli: Zjarri në një hotel në Filipine lë 15 të vdekur   Zjarri në një hotel në Filipine lë 15 të vdekur EmptySun Dec 19, 2010 10:21 pm

Manila, 19 dhjetor – Një zjarr në një hotel në veri të Filipineve ka shkaktuar vdekjen e 15 personave dhe plagosjen e 12 të tjerëve, njoftuan zyrtarët.

Zjarri filloi në katin e parë të hotelit pesëkatësh në qytetin Tuguegarao, në provincën Cagayan.

Shumica e mysafirëve ishin në gjumë kur filloi zjarri, por dhjetëra u shpëtuan apo arritën të shpëtojnë. Zjarrfikësit kanë luftuar me zjarrin për katër orë.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
 
Zjarri në një hotel në Filipine lë 15 të vdekur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MEDIA DHE POLITIKA (¯`♥´¯) :: LAJME NGA BOTA-
Kërce tek: