WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ndryshimi i Emrit / Nofkës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Ndryshimi i Emrit / Nofkës Empty
MesazhTitulli: Ndryshimi i Emrit / Nofkës   Ndryshimi i Emrit / Nofkës EmptyMon Dec 20, 2010 3:01 am

Secili nga Anëtarët e regjistruar mund te beje kërkesë këtu që ti ndërrohet Emri / Nofka në Emrin / Nofkën tjetër që zgjedh sipas dëshirës së tij / saj.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.


Edituar për herë të fundit nga Mondi në Sun Aug 07, 2011 8:19 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Ndryshimi i Emrit / Nofkës Empty
MesazhTitulli: Re: Ndryshimi i Emrit / Nofkës   Ndryshimi i Emrit / Nofkës EmptyMon Dec 20, 2010 7:12 am

Mireboll e kom, s'po du me e ndrru nihere! Razz Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Ndryshimi i Emrit / Nofkës Empty
MesazhTitulli: Re: Ndryshimi i Emrit / Nofkës   Ndryshimi i Emrit / Nofkës EmptySun Jan 29, 2012 1:30 am

nga mace e dua sweety

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
Ndryshimi i Emrit / Nofkës Empty
MesazhTitulli: Re: Ndryshimi i Emrit / Nofkës   Ndryshimi i Emrit / Nofkës Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndryshimi i Emrit / Nofkës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: Probleme | Ankesa | Kërkesa | Sugjerime :: NDIHMË, SYGJERIME, LAJMËRIME DHE ANKESA-
Kërce tek: