WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Motoja juaj....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LinDa
Anëtar/e
Anëtar/e
LinDa

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 69
Vendodhja Vendodhja : Prane teje

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptySun Nov 28, 2010 3:11 am

Tregoni se cila është motoja juaj ..!!!!!!

Po filloj une e para :

Jetoje jeten me nje buzeqeshje Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptySun Nov 28, 2010 3:30 am

Bej gjera qe ske bere deri me tani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Saranda
Anëtar/e
Anëtar/e
Saranda

Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2010
Postime Postime : 47
Vendodhja Vendodhja : Ne Boten e Qudirave
Mosha Mosha : 34

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyTue Nov 30, 2010 2:03 am

Mos gjyko njeri sepse kurre nuk mund te dish te verteten ashtu sic eshte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyMon Jan 24, 2011 12:31 am

Kurre mos e plagos dike nese sje ne gjendje ta vrasesh, sepse neser do te hakmerret

_________________
Motoja juaj.... W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyMon Apr 18, 2011 12:38 am

Ne jete nuk ja vlen te jesh ne qender te vemendjes...por... te vihet re mungesa jote kur nuk je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyMon Apr 18, 2011 12:42 am

Jetoje jetën ashtu si te pëlqen ty.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
@Nora@
Bordidrejtues
Bordidrejtues
@Nora@

Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2011
Postime Postime : 443
Vendodhja Vendodhja : Diku Larg

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyFri Apr 22, 2011 12:45 am

punen e sotme mos e ler per neser
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyThu May 19, 2011 2:54 am

te me besh mike eshte e lehte por te me besh armike eshte keq e me keq....
midis te jesh dhe te mos jem une jam.........

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
The Godfather
Anëtar/e
Anëtar/e
The Godfather

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 249
Vendodhja Vendodhja : I ulur ne karrigen time
Mosha Mosha : 37

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyThu Sep 29, 2011 8:39 pm

Nuk eshte bota ajo qe ta shpif . . Jane vete njerezit !

_________________
Motoja juaj.... W2hdt3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.tk
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyMon Nov 07, 2011 12:14 am

Te beje jeten ashtu siq me urdheron zemra dhe mendja ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyThu Nov 10, 2011 9:26 pm

Duaje atë qe e ke, se kurrë s'mund ta kesh atë qe e donë ... !!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Laksi
V.I.P
V.I.P
Laksi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2011
Postime Postime : 1088
Vendodhja Vendodhja : Në brendësi të Lëkurës sate
Mosha Mosha : 36

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptySun Nov 13, 2011 3:42 am

Te behem gjinekoLoge te sukses'shme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Kingiaburrel
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Kingiaburrel

Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/05/2012
Postime Postime : 507
Vendodhja Vendodhja : Qyteti i Gangstereve(Burreli)
Mosha Mosha : 25

Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... EmptyThu May 17, 2012 5:47 pm

Te rrosh,apo te mos rrosh kjo esht ceshtja,
jeta esht thjesht nje genjeshter e bukur,ndersa vdekja realitet i hidhur.

_________________
Jeta esht nje genjeshter e bukur;ndersa jeta nje realitet i hidhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Motoja juaj.... Empty
MesazhTitulli: Re: Motoja juaj....   Motoja juaj.... Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Motoja juaj....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: