WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Viti i Ri!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Viti i Ri! Empty
MesazhTitulli: Viti i Ri!   Viti i Ri! EmptyMon Dec 20, 2010 9:28 pm

Ku do e prisni Vitin e Ri?!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Viti i Ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Viti i Ri! EmptyMon Dec 20, 2010 9:32 pm

Kete vit kam vendos me prit pak me ndryshe nga vitet tjera. Cdo vit e kam prit ne sallon ndersa kete vit kam vendos me prit ne kuzhine se ma nxeht aty Razz.

Si qdo here deri ne ora 24:00 se bashku me familje dhe pastaj me shoqeri.

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Viti i Ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Viti i Ri! EmptyMon Dec 20, 2010 9:35 pm

Mondi shkruajti:
Kete vit kam vendos me prit pak me ndryshe nga vitet tjera. Cdo vit e kam prit ne sallon ndersa kete vit kam vendos me prit ne kuzhine se ma nxeht aty Razz.

Si qdo here deri ne ora 24:00 se bashku me familje dhe pastaj me shoqeri.


Hahahahaha! A i ke ba drut, per me e pas nxeht a? Very Happy

Ashtu si ti edhe une do e pres! santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Viti i Ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Viti i Ri! EmptyMon Dec 20, 2010 9:47 pm

DitTixX shkruajti:
Mondi shkruajti:
Kete vit kam vendos me prit pak me ndryshe nga vitet tjera. Cdo vit e kam prit ne sallon ndersa kete vit kam vendos me prit ne kuzhine se ma nxeht aty Razz.

Si qdo here deri ne ora 24:00 se bashku me familje dhe pastaj me shoqeri.


Hahahahaha! A i ke ba drut, per me e pas nxeht a? Very Happy

Ashtu si ti edhe une do e pres! santa

I kam bere te gjitha pergatitjet me dru dhe me nxemje. Mund te kete edhe ndryshim plani ..!!!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Viti i Ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Viti i Ri! EmptyFri Dec 24, 2010 6:33 am

Askund me Familje time...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Erika
V.I.P
V.I.P
Erika

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 138
Vendodhja Vendodhja : Uk
Mosha Mosha : 32

Viti i Ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Viti i Ri! EmptyTue Apr 05, 2011 12:34 am

Ne tavolin Razz
Shpresoj se ne shtepi kete vit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Memories
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Memories

Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/12/2010
Postime Postime : 598
Vendodhja Vendodhja : Nen Hijen tende,,,

Viti i Ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Viti i Ri! EmptyMon Apr 18, 2011 12:42 am

Tema mbyllet ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Viti i Ri! Empty
MesazhTitulli: Re: Viti i Ri!   Viti i Ri! Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Viti i Ri!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) MË PRANË NJËRI TJETRIT (¯`♥´¯) :: DISKUTIME SHOQËRORE-
Kërce tek: