WwW.Eja-Ti.Tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PortaliForumKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcoleta per Bjondinat

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
DitTixX
Anëtar/e
Anëtar/e
DitTixX

Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2010
Postime Postime : 189
Vendodhja Vendodhja : UnderGround !
Mosha Mosha : 30

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyMon Dec 20, 2010 9:48 pm

Pse bjondina e man thiken n'frigorifer ?
arm e ftoft

Qka thot Bjondina kur e sheh 1 banane n'rrug ?
apet mu rrxu n'to a

Pse e mer konopin kur hin n'PC?
mu lidh n'internet

Pse e shtin kryt nen tepih kur ngon muzik?
me than po ngoj underground

Pse bjondina vesh brek t'zeza ?
man dit zie per virgjinitetitn e humbur.

Pse flen me vizore ?
me mat sa ka flejt

Osht tu vozit bjondina edhe i shkel 4 njerz i thot polici a po sheh more i shkele 4 njerz i thot bjondina pse sa osht e lejueshme

Pse bjondina pin varekin?
me pastru fjalorin

Pse Bjondina e merr mausin kur shkon n'kishe?
- Me kliku n'ikona!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.eja-ti.albanianforum.net
Mondi
Bordidrejtues
Bordidrejtues
Mondi

Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/11/2010
Postime Postime : 3474
Vendodhja Vendodhja : Always where I need to be...:)
Mosha Mosha : 36

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyMon Dec 20, 2010 9:50 pm

Cito :
Pse bjondina vesh brek t'zeza ?
man dit zie per virgjinitetitn e humbur.

hahhahahhahahahha lol!

_________________
Ca pika shiu rane mbi qelq,
Per ty une befas ndjeva mall,
Jetojmë të dy në një qytet,
Dhe rrallë shihemi sa rrallë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://eja-ti.albanianforum.net
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyWed Jan 11, 2012 8:12 am

ehh Po qe nJo per Bjondinat Ish Kon met Shtatzon Ni Bjondin edhe Shkon te mjeku i thot Mjekut jom ardh mi bo Analizzat e AD-nes.. Me Kqyr a O Fmija Im Paramendo tash fmin ne bark e ka Shkon me ja Bo AnaLizzat qaq te Kfjellta Jon Bjondinat!Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptySat Jan 14, 2012 4:13 am

shyqyr zoti jam brune

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptySat Jan 14, 2012 4:20 am

Ishte martu njehere nje bjondine me nje djalosh,dhe ne mbremje bjondina bjen ne nje krevet djaloshi ne tjetrin.diku ne me te nates bjondina deshiron te bejn sex dhe i thot hej e kam ftoht,djaloshi e merr nje qebe dhe e mbulon .Bjondina e perserit kete dhe nje here por djaloshi vepron prap e mbulon edhe me nje qebe .me ne fund thot me vete bjondina po ky qenka i hupt ti them drejt.Edhe i thot ,o djal a e din se une e kam nje bir (vrim )ne trup. jo valla ia kthen djaloshi-po pse nuk tregove me heret , po nga atje po te hyn te ftohtit e po thua e kam ftoht

Bjondina e kishte biletën për New York të klasit të 2-të të Aeroplanit,mirëpo ajo shkon në Aeroplan dhe drejt ulet në klasën e parë,vjen Stjuardesa dhe i thot se duhet me u bart në klasën e 2-të, Bjondina ja kthen: Jo unë mirë jam këtu se kam ndërmend të lëviz.Vjen piloti dhe e lutë prapë, mirëpo Bjondina nuk lëviz dot, më në fund erdhi Kapiteni dhe i thot diqka në vesh, Bjondina ia kthen :Ooo po pse s'më treguat më herët... ,qfar njerëz! E pyet Stjuardesa Kapitenin: qfar i the? Kapiteni ia kthen : I thash se klasa e parë nuk shkon për në New York...

1.pse bjondina e qet kapuqin ne kry ?
mos mi ra naj sen ne men


2.pse bjondina vesh brek te zeza ?
mban dit zije per virgjinitetin e humbur

3.pse bjondina i lyn buzet me te gjelbert ?
se e kuqja dmth STOP


4.pse bjondina flen me vizore ?
qe me mat kohen sa ka flejt

5.qysh perben bjondina ?
virgjine jam pasha femit

6.pse bjondina i mer shkallt me veti kur shkon me ble diqka ?
se ka ndi qe jan rit qmimet

7.duke vozit bjondina i shkel 4 njerez i afrohet polici dhe i thot a je normal i ki shkel 4 njerez ?
e sa osht e lejushme pergjigjet bjondina

8.pse bjondina mban sheqer ner jastak ?
qe te ket gjuM te embel

15.pse bjondina pin varekin ?
me pastru fjalorin

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptySat Jan 14, 2012 10:38 am

hgahagahag Shyqyr zoti qe ju qenkeni Brune, ama shum ngat Bjondines ahahahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyMon Jan 16, 2012 8:38 am

whiscy shkruajti:
hgahagahag Shyqyr zoti qe ju qenkeni Brune, ama shum ngat Bjondines ahahahahahah
me marrsh te keqen por bjondet sme arrijne as tek maje e thoit.....keshtu qe mati mire fjalet kur flet..sepse me to nuk me krahason dot.....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyMon Jan 16, 2012 10:22 am

je ti kja ne foto a po Jo!????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 1:18 am

po........pse e ben nje pyetje te tille?

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 1:35 am

ta Bera pytjen se e lexova ate me lart qa thee qe smund te aviten bjondinat e desha te them po shifet bukurija Jote dhe gjdo gje tjeter permes komonikimit Komplimente per ty shum e Bukur jee Por bukurija ska kufinjee!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 1:38 am

ska kufij per askend prej nesh...kjo jam une ne foto

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 1:40 am

KomPlimente qa e Ki Qaknorris!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 1:43 am

e kam qene e nevrikosur prandaj kam dale ashur po ma beri dikush jo se doja une...

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 1:45 am

hahahah bera shaka shume Bukur keni dal me pelqen Agrivisiteti tek Vajzzat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 1:47 am

jam agresive te them te drejten por deri diku jo shume...kur me bie ne qaf behem shume e serrte dhe ne ate moment qe jam ne foto u zura me nje cun dhe me beri ti them 101 fjale

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 1:59 am

Shum Bukur shumm shumm shum Bukur!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 2:01 am

do me hash me sy

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 2:02 am

une ha vetem me Goje ahaha Por Jo Joo nuk ha njeri!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 4:01 am

jo te hash njeri po mos me ha me sy....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 7:53 am

Po Jo de Joo Nuk do te haa , Jeni e Bukur Po jo sa qe te me Beni te ju ha Me Sy!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 8:25 am

me marsh te keqen se jam shume sweet

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 8:37 am

hmmm a ben ta mar te miren ahah!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 8:54 am

jo jo

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Maqoku
V.I.P
V.I.P
Maqoku

Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Postime Postime : 875
Vendodhja Vendodhja : peje
Mosha Mosha : 37

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 8:55 am

e Prita kete Pergjigje sepse skeni nje te mire ahah Shaka!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sweety
Bordidrejtues
Bordidrejtues
sweety

Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/04/2011
Postime Postime : 2345
Vendodhja Vendodhja : sarande
Mosha Mosha : 28

Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat EmptyTue Jan 17, 2012 9:03 am

une jam embelsire....

_________________
Nese juve ju mugon dikush ne bote, për mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL! kam gjak, kam emer.... Shqiptar me shpirt,Sarandiote me zemer!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://forumi.shqiperia.com/
Sponsored content
Barcoleta per Bjondinat Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondinat   Barcoleta per Bjondinat Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta per Bjondinat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
WwW.Eja-Ti.Tk :: (¯`♥´¯) ARGËTIM DHE ZBAVITJE (¯`♥´¯) :: HUMORI-
Kërce tek: